Jew’s harp Compass
₽1,900.0
Описание
Детали
| Weight | 30 г |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 30 × 4 мм |
| Gaps | 30-100 µm |
| Base frequency | 55-65 Hz |
| Reed hardness | 110-120 gf |
| Frame hardness | 400-800 gf |
| Reed size | 70×16-18 mm |
| Notes | ~C2, ~B1, ~A#1, ~A1 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.






Reviews
There are no reviews yet.